Artikelen van Redactie HiFi.nl



Integrated Amplifier Days bij A10Audio

Gepubliceerd op 10 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
Integrated Amplifiers Days A10Audio/Room4Music zet 10 geïntegreerde versterkers uit het topsegment op een rij. Van 14 tot en met 16 januari kun je ze vergelijken tijdens de Integrated Amplifier Days.
lees verder>>

CES 2016: Nieuws van Nordost

Gepubliceerd op 10 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
Nordost CESGenoeg groots nieuws van de beeldpartijen en meer dan een aantal nieuwe modellen luidsprekers. Maar hoe zit het met de 'kleinere hifi' in Las Vegas? We richten ons vizier op Nordost, waar een aantal digitale kabels gepresenteerd wordt.
lees verder>>

CES 2016: Samsungs 'slimste tv ooit'

Gepubliceerd op 9 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
Samsung CES 2016Samsung is misschien wel de allergrootste audio/video-partij op de CES. In ieder geval in termen van aanwezigheid; je kunt simpelweg niet naar de CES zonder érgens geconfronteerd te worden met het feit dat ook Samsung naar Sin City afreist begin januari. Het merk lanceert er net als zoveel anderen de visie voor het hele komende jaar. Het technologiebedrijf onderstreept daarbij het belang van innovaties om het dagelijks leven leuker en makkelijker te maken. Samsung ziet het Internet of Things (IoT) als een open platform en zet hierop in met zijn SmartThings-technologie.
lees verder>>

Teufel lanceert Mute-hoofdtelefoon en Bluetooth-speaker BAMSTER XS

Gepubliceerd op 9 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
Mute TeufelTeufel breidt haar portofolio wearables en Bluetooth-soundsystemen uit met de Mute-koptelefoon en de Bluetooth-speaker BAMSTER XS.
lees verder>>

CES 2016: nieuwe AudioQuest DragonFly's

Gepubliceerd op 9 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
AudioQuest CES 2016AudioQuest heeft in thuisland Amerika een grote aanwezigheid om zijn vele hifi-accessoires te promoten. Het echte vuurwerk volgt echter toch pas in het voorjaar (High End München), met de lancering van twee nieuwe Dragonfly-DAC’s én een nieuwe hoofdtelefoon.
lees verder>>

CES 2016: Libratone Zipp en Zipp Mini

Gepubliceerd op 8 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
Libratone Zipp en Zipp MiniHet Deense Libratone lanceert op de Consumer Electronics Show geen nieuwe modellen, maar wel nieuwe uitvoeringen; de 'Copenhagen Edition' van de eerder uitgebrachte Zipp en Zipp Mini. Te herkennen aan de stevige aluminium voet, cover van Italiaanse wol en het leren handvat. "Net als de originele modellen bieden ze de meest flexibele multiroomervaring, hetzelfde rijke 360°-geluid en naadloze connectiviteit via WiFi en Bluetooth."
lees verder>>

CES 2016: Philips Fidelio soundbar Dolby Atmos

Gepubliceerd op 8 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
Philips Fidelio soundbar Dolby AtmosEén van de trends op CES 2016 is een innovatie op het gebied van soundbars: de toevoeging van Dolby Atmos. Zo ook bij Philips, dat op de beursvloer het nieuwe model van de Fidelio soundbar presenteert.
lees verder>>

AudioAanZee introduceert AudioLab

Gepubliceerd op 8 januari 2016
Auteur: Redactie HiFi.nl
AudioAanZeeAudioAanZee begint het nieuwe jaar goed met de introductie van AudioLab in het assortiment. De M-PWR, M-CDT en de M-DAC+ zijn in de collectie opgenomen.
lees verder>>

EDITORS' CHOICE