Cabasse the Pearl Akoya Black

104 x bekeken | geplaatst op 5 september 2025

€ 990,-



kenmerken

Merk Cabasse
Categorie Luidspreker front
Type The Pearl Akoya
Serienummer
Conditie Als nieuw
Bouwjaar
Geplaatst op 05-09-2025

Beschrijving


Grote opruiming bij Audiofile!
Neem een kijkje in onze Outlet op - www.audiofile.nl -

Ex-demo Cabasse the Pearl Akoya wireless speaker.
Hoogglans zwarte uitvoering, in nieuwstaat, inclusief originele verpakking.

Nieuwprijs: €1.590, nu in de Outlet voor €990.

Deze directe afstammeling van de hoge resolutie streaming speaker The Pearl, is zowel een juweeltje op het gebied van design als technologie. Deze luidspreker is geschikt voor ruimtes van 20 – 35 m2.

De Akoya biedt voice control, multiroom en een verbinding met uw vinyl, CD of TV decks en beschikt ook over automatische kalibratie. De Akoya integreert perfect met het StreamControl Cabasse multiroom systeem, en stelt u in staat om in meerdere kamers tegelijk dezelfde muziek af te spelen, of verschillende muziek op uw Cabasse WiFi speakers.

Het geluid kan worden herverdeeld via een Bluetooth®-verbinding of via de geluidsingang naar multiroom. Het maakt hubless HD streaming technologie met 80 microseconden mogelijk. Geniet van de weergave van al uw audiobestanden, van MP3 tot ultra-high definition bestanden (thuis opgeslagen op harde schijven/computers) tot internetradio of gespecialiseerde diensten.

De Akoya wordt geleverd met een gestroomlijnde en ergonomisch ontworpen Bluetooth-afstandsbediening met een verfijnde afwerking. Hiermee kunt u de speaker eenvoudig en intuïtief draadloos bedienen: regel het volume door aan de ring te draaien, selecteer het ingangstype, speel af en pauzeer, en selecteer een radiozender of uw favoriete muziekstuk, etc.

Aanbieder


Audiofile
zaterdag weer open
Hoofdstraat 30
5109 AC `S-Gravenmoer




EDITORS' CHOICE