Beschrijving
Prijs is per stuk - De ELAC Solano BS 283.2 is een compacte monitorluidspreker die zich kenmerkt door zijn stijlvolle design en makkelijke plaatsbaarheid. De downfiring basreflexpoort voor de lage tonen is op inventieve wijze geïntegreerd in de aluminium sokkel. De tweezijdig gewelfde bassreflexpoort minimaliseert mogelijk hoorbare luchtstromen die kunnen ontstaan bij afspelen op hoog volume. Er zijn twee machtige 15 cm XR (eXtended Range) woofers met AS (Aluminium Sandwich) kristalconus ingezet, die zorgen voor een krachtige en heldere weergave van de lage en midden tonen.
De JET 6 ribbon-tweeter met waveguide zorgt voor een gedetailleerde en ruimtelijke weergave van de hoge tonen. De gegoten aluminium sokkel met crossbars biedt optimale mogelijkheden tot plaatsing. De sokkel is voorzien van vier M8 draadbussen, waaraan u de zogenaamde crossbars kunt bevestigen die de luidspreker meer stabiliteit geven. Er worden spikes meegeleverd. Door middel van de in de crossbars aangebrachte M8 draadbussen kunnen de spikes geplaatst worden voor ontkoppeling van de vloer. Ook onderzetschotels ter bescherming van de vloer worden meegeleverd.
De ELAC Solano BS 283.2 is een stijlvolle luidspreker die gezien mag worden. Ervaring heeft geleerd dat meer dan 75% van de kopers geen gebruik maken van grils op de luidsprekers. Daarom worden deze standaard niet meegeleverd. Voor de Solano kopers die wel een afdekking voor de luidsprekerschassis willen biedt ELAC optionele ronde magnetische met zwarte stof voorziene grils aan die op de individuele luidsprekerchassis kunnen worden geplaatst, en een rechthoekige metalen gril die alle luidsprekerchassis afdekt. Aan u de keuze.
De ELAC Solano BS 283.2 is een hoogwaardige luidspreker die geschikt is voor de meest veeleisende muziekliefhebbers. De compacte bouwwijze, in combinatie met de downfiring poort die fraai in de sokkel is weggewerkt, maakt de ELAC Solano BS 283.2 tot een makkelijk plaatsbare monitorluidspreker. Zelfs kort tegen een wand geplaatst blijft de laagweergave onder controle. Beschik je over een kleine ruimte of is een vloerstaander geen optie? Dan ben je met de ELAC Solano BS 283.2 goed bediend.