Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

NIEUWSHifidelio

Nieuwe Hifidelio software heeft Sonos service

Redactie HiFi.nl | 16 oktober 2009 | Hifidelio

(ingezonden mededeling)

Dankzij de laatste software versie 2.3.24 is de Hifidelio serie te combineren met het Sonos systeem. Met de ingeschakelde `Sonos service` kunt u nu door het gehele huis gebruik maken van de opgeslagen muziekverzameling op de Hifidelio.



Door de Hifidelio worden cd`s automatisch opgeslagen in uw muziek collectie. Met de nieuwe software is het nu ook mogelijk deze muziek beschikbaar te stellen voor het Sonos systeem. In de netwerk instellingen binnen het `service` submenu staat `Sonos`. Deze service kan eenvoudige aan en uitgeschakeld worden.

De stabiliteit en het bedieningscomfort van de Hifidelio tezamen met het lage energieverbruik moet zorgen voor voor urenlang luisterplezier. De Hifidelio Pro S 500 heeft een opslagcapaciteit van 500 Gigabyte.

Deze software update kunt u hier downloaden:
http://www.hifidelio.com/index.php?id=download.software


EDITORS' CHOICE

laden