Op zaterdag 4 en zondag 5 oktober 2025 ben je weer van harte welkom in – waar anders – de Koningshof in Veldhoven voor een weekend in het teken van het beste en het nieuwste op gebied van audio, video en head-fi.
Er is al veel over gezegd en geschreven over de 2025-editie van Dutch Audio Event. Berichten over een bijzondere samenwerking, over nieuwe locaties en zelfs extra edities. We zetten het graag even voor je op een rij.
Nieuwe samenwerking
Het klopt. De organisaties achter Dutch Audio Event en de Audio Show iEar’ hebben de handen ineengeslagen. Twee succesvolle showorganisaties in de Nederlandse audiomarkt gaan verder als één team om – onder de noemer Audio Events BV – de krachten te bundelen voor de toekomst van Dutch Audio Event.
De nummer 1-vraag die liefhebbers van het betere beeld en geluid al jaren bezigt – wat is de grootste audioshow van de Benelux: Dutch Audio Event of Audio Show iEar’ – kan te ruste gelegd worden. Dat prangende vraagstuk is volledig overbodig gemaakt: in 2025 is er maar ééntje de allergrootste – Dutch Audio Event.
+ Nieuwe ambities
Na jaren van groei en vooruitgang sinds Dutch Audio Event op het toneel verscheen, is het simpelweg tijd voor een volgende stap in de ontwikkeling van deze show, noodzakelijk om de ambities van het event te kunnen realiseren en de markt te voorzien van een nieuw kwaliteitslevel.
“Het is al sinds de eerste editie onze ambitie om met Dutch Audio Event door te groeien”, legt Ivo Meijer (Audio Events BV) uit. “We zijn erg blij dat we dat ieder jaar binnen de mogelijkheden ook bereikt hebben. Nu we tegen de grenzen van die mogelijkheden aan zijn gelopen, werd het tijd om naar een tweede locatie te kijken. Daarbij kunnen we ons geen betere partner voorstellen voor onze plannen én de toekomst van onze show dan Freek van Ham – die dankzij het jarenlange succes van de Audio Show iEar’ óók op zoek is gegaan naar een logische vervolgstap. We zijn heel trots dat we die stap nu gezamenlijk gaan zetten.”
Vanuit het tomeloze enthousiasme van de organisatie is geprobeerd om direct in het voorjaar van 2025 een extra editie op een nieuwe locatie te lanceren. Die ambitie bleek echter groter dan de capaciteit, de mogelijkheden of de kortetermijn slagkracht van die potentiële tweede locatie, dus daarover in 2026 meer...
= de enige echte 'DAE 2025'
We kunnen je natuurlijk uitgebreid vertellen wat je zoal mag verwachten. En dat gaan we ook zeker doen, want er wordt al hard gewerkt om de website van de show op te tuigen in de kleurtjes en smaakjes van de eerstvolgende show – op een vertrouwd plekje op de kalender, en een voor audioliefhebbers nog vertrouwdere locatie.
Voor nu houden we het graag bij de datum, voor in ieders agenda:
Zaterdag 4 & zondag 5 oktober 2025. Koningshof. Veldhoven.
En bij de fraaie aftermovie van de vorige editie, voor wat mooie highlights.