NIEUWS

AquaSound N-Joy Connect: zingen en swingen in de badkamer met internetradio of streaming

Sinan Kökbugur | 14 december 2022 | Fotografie Fabrikant

AquaSound heeft het N-Joy Connect systeem gelanceerd, een productlijn van waterbestendige badkamerradio’s die ook muziek van de gangbare streaming-diensten af kunnen spelen. Feitelijk bestaat het systeem uit twee inbouwluidsprekers, een kleine versterker en een waterdichte draadloze controller die via Bluetooth muziek naar de versterker stuurt. De koper kan kiezen uit drie verschillende systemen die alleen van elkaar verschillen in grootte en vermogen.

AquaSound N-Joy Connect: muzieksysteem voor een waterige omgeving

Het nieuwe AquaSound N-Joy Connect systeem is gemaakt om te gebruiken in een waterige omgeving. Dat kan bijvoorbeeld in een badkamer zijn of in een keuken, maar het N-Joy Connect systeem zou ook op een boot gebruikt kunnen worden.

De vernieuwde N-Joy badkamerradio heeft meer functionaliteit dan zijn voorganger. Radio luisteren en muziek streamen vanaf de controller zijn de hoofdfuncties. De controller is uitgerust met streamingsdiensten als Spotify, TuneIn Radio, Apple Music, Deezer, Tidal en Amazon Music, waardoor het niet meer nodig is om vanaf een mobiele telefoon te streamen. De waterdichte N-Joy controller wordt geleverd met magnetische wandhouder (tevens lader), heeft een vijf inch aanraakscherm en kan ook mee onder de douche. Als de controller in bad zou vallen, is dat geen probleem. De controller is waterdicht volgens de IPX7-norm en kan dus tot een half uur onder water blijven.

Afhankelijk van de wens kan de gebruiker kiezen voor verschillende varianten waterbestendige speakers, Lite, Luxe of Pro. De systemen verschillen alleen van elkaar als het gaat om de diameter van de inbouwluidsprekers en het vermogen van de tweekanaals versterker. In alle gevallen is de versterker zodanig klein dat hij door het gat van een inbouwluidspreker in muur of plafond geplaatst kan worden. Muzieksignaal komt vervolgens via Bluetooth binnen vanaf de controller en er is ook een analoge jackplug-ingang beschikbaar. De luidsprekers zijn vochtbestendig volgens de IPX4-norm.

Meer weten? Kijk dan op de website van Aquasound.


EDITORS' CHOICE