Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

NIEUWSDVDO

Nieuw: DVDO Edge

Redactie HiFi.nl | 14 augustus 2008 | DVDO

(ingezonden mededeling)

Dvdo, specialist en pro op het gebied van videosignaal bewerking brengt een nieuwe, betaalbare, high quality videoproccesor uit; de DVDO® EDGE™.



De DVDO® EDGE™ is in staat om standaard definitie(Pal)video, HD en PC signalen tot maximaal 10 bronnen(inclusief zes HDMI 1.3 compatible apparaten) om te zetten naar een willekeurige HDTV resolutie tot maximaal 1080P.

Door gebruik te maken van de DVDO EDGE maakt u pas werkelijk gebruik van de capaciteiten van uw LCD, Plasma scherm of projector. Inzet van de EDGE levert een veel scherper en rustiger beeld op dan directe aansluiting van een videobron. Door de zeer gebruiksvriendelijke menu`s en setup is het eenvoudig om de EDGE in te stellen. De splitscreen functie laat links een beeld zien zonder processor en rechts de beeldverbetering met gebruik van de EDGE.



Technische specificaties:

  • Video Ingang: 6x HDMI 1.3 / 2x Component/ 1x SVideo/ 1x Composite
  • Audio Ingang: 3x Optical/ 1x Coaxial/ 1x Analoog(stereo)
  • Video Uitgang: 1 HDMI 1.3 (A/V)
  • Audio Uitgang: 1HDMI 1.3 (audio only)/ 1 Optical
  • Video Formats: 480p/576p/720p/1080i/1080p/1080p24
  • Videoprocessor: AnchorBay`s ABT2010 with VRS technology
  • Technology: Precision Deinterlacing(480i/576i/1080i), PreP(Progressive ReProcessing), Edge Enhancement(SD/HD), Precision A/V LipSync, Mosquito Noise Reduction(SD/HD), Fine Detail Enhancement(SD/HD).

Adviesprijs: 799 euro
Voor meer informatie: www.clofis.nl of info@clofis.nl

MERK

EDITORS' CHOICE

laden