Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

NIEUWS

Napster en Offspring weer blij

Redactie HiFi.nl | 07 juni 2000
De donderwolken tussen Napster en The Offspring lijken weer opgeklaard. Napster stond eerder deze week nog schuimbekkend te dreigen met legale stappen omdat The Offspring het logo van de firma leende om hun merchandise te sieren. Intussen wil Napster de lol van de zaak wel inzien. Meer nog, ze wil gaan samenwerken met de band om een nog bredere lijn gerelateerde producten aan te bieden. Om nog eens extra te onderstrepen dat ze goede jongens zijn, zouden de opbrengsten naar een goed doel gaan.

Bron: MTV, www.uptomusic.com

EDITORS' CHOICE

laden