In het weekend voor Kerstmis zal de in Tervuren gevestigde audiodealer Walden High End een luistershow organiseren waarbij versterkers van het Japanse Soulnote luidsprekers van het Deense OePhi Acoustics zullen aansturen. Toegang is gratis maar het aantal plaatsen is beperkt. Daarom wordt belangstellenden verzocht om zich van tevoren even aan te melden.
Luistershow met Soulnote en OePhi Acoustics bij Walden High End
.jpg)
Walden High End is verheugd om de producten van de Deense luidsprekersbouwer OePhi Acoustics te presenteren. Op de luistershow op 20 en 21 december 2025 zullen de vloerstaande Immanence 2.5 en monitormodel Transcendence 2.0 worden geïntroduceerd. Beide zijn handgemaakt in Denemarken en voorzien van PURIFI-drivers, fasecoherente cross-overs en een ontwerp met extreem lage vervorming, hetgeen zorgt voor echt muzikaal realisme.
![]() | ![]() |
De luidsprekers van OePhi Acoustics zullen aangestuurd gaan worden door de nieuwe Soulnote A-2 ver.2 geïntegreerde versterker en E-2 ver.2 phono-trap uit Japan. Deze nieuwe versies bieden een geweldige muzikale drive, verbeterde dynamiek en meer helderheid dankzij verfijnde voedingen en circuitontwerp. Dankzij het solid-state-ontwerp klinkt het geluid levendig en emotioneel waarachtig.
Adres en contactgegevens Walden High End Audio
Walden High End Audio
Brusselsesteenweg 16
3080 Tervuren
Tel.: +32 468 297 461
Website: www.waldenhighend.com
E-mail: info@waldenhighend.com
.jpg)
.jpg)
.jpg)


