Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

NIEUWSCyrus

Cyrus Audio meldt zich in line-up XFI 2017 Audioshow

Rob Nijman | 23 september 2017 | Fotografie Fabrikant | Cyrus

Een late toevoeging aan de deelnemerslijst van XFI 2017 volgend weekend: ook Cyrus Audio is van de partij. Het Engelse merk brengt een aantal mooie apparaten mee, waaronder een heuse Europese primeur: de Cyrus Soundkey, een portable USB DAC en hoofdtelefoonversterker. 

Wat je verder mag verwachten: de nieuwe Cyrus One, een versterker met 2x100 watt, phono-ingang en Bluetooth, de Cyrus Phono Signature en de Cyrus Lyric, een versterker, cd-speler, FM/DAB tuner én streamer. 

Lees ook onze review van de Cyrus Phono Signature

Het XFI-team is verheugd over de komst van Cyrus Audio. “Het bewijst eens te meer dat XFI dè toonaangevende audioshow in de Benelux is,” verklaart Caspar Bunge trots. Meer info op x-fi-audioshow.nl.

MERK

EDITORS' CHOICE

laden