Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

ARTIKELRhapsody

A sunday morning music experience bij Rhapsody

Redactie HiFi.nl | 20 januari 2016

Op zaterdagmiddag 23 januari organiseert Rhapsody Sound & Vision in Hilversum een 'sunday morning music experience'.

De opgestelde set bestaat uit de Techdas AirForce III draaitafel, Graham Elite arm, TechDas element, Constellation Inspiration voor- en eindversterkers en TAD Compact Evolution One luidsprekers. De bekabeling bestaat uit een mix van AudioQuest, Shunyata en MIT. Én er wordt uitsluitend vinyl gedraaid. 

De muziek bestaat uit David Bowie's Blackstar, Brad Melhdau's solo pianoconcerten, Miles Davis en Pink Floyd.

De sunday morning music experience vindt plaats van 10.00u tot 13.00u.  


EDITORS' CHOICE

laden