Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

Eerste indrukken Bowers & Wilkins Z2

Afgelopen week schreven we over de laatste productintroducties bij Bowers & Wilkins; de update van de bekende Zeppelin Air, en met name het complete nieuwe speakerdock, de Z2. We hebben er inmiddels één in huis.

 

Vooral interessant voor gebruikers van de jongste iPhone is dat de Z2 uitgerust is met een Lightning connector, en je je iPhone 5 en andere nieuwste generatie iDevices dus fysiek kunt docken. De speaker is ook met AirPlay aan te sturen, maar muziek afspelen terwijl je batterij opgeladen wordt is uiteraard wel zo prettig. Maar in hoeverre is de Z2 nodig, in het steeds verder verzadigde landschap van de docking stations - waar Bowers & Wilkins overigens zelf al aardig vertegenwoordigd is. We ontvingen een eerste model op de redactie vorige week, dus daar zullen we eens induiken: 

Het nieuwe docking station vult de AirPlay-lijn van Bowers & Wilkins verder aan. In deze serie bracht het merk afgelopen jaar de draadloze muzieksystemen A5 en A7 muzieksystemen op de markt, die we al eens aan een test onderwierpen. De Z2 komt in een White- en een Black-uitvoering op de markt - de zwarte versie vanaf begin april, wit volgt in mei, beiden hebben een adviesprijs van 399 euro.

MERK

EDITORS' CHOICE

laden