Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

ARTIKELSony

IFA 2015 - Sony Lanceringen

Redactie HiFi.nl | 03 september 2015 | Fotografie Jamie Biesemans | Sony | Importeur: Sony Nederland

Ook Sony toont tijdens de IFA 2015 zijn nieuwe productassortiment. Gisteren al presenteerde Sony Corporation President en CEO Kazuo Hirai de nieuwste producten van Sony binnen onder andere High-Resolution Audio.

Hirai besloot in de persconferentie dat Sony de consument 'KANDO' wil bieden. “KANDO zijn diepgaande ervaringen die je emotioneel beroeren. Ik geloof dat er nog heel wat mogelijkheden voor innovatie zijn in de consumentenelektronica. Wij zullen alles aan blijven doen om je leven beter te maken en je telkens weer te verbazen." De persconferentie is binnenkort hier terug te zien.

HOOFDTELEFOON
Sony introduceert een nieuw assortiment hoofdtelefoons met als naam 'h.ear' (uitgesproken als 'hear') en een nieuwe Walkman NW-A25HN/NW-A27HN-reeks. Deze Hi-Res audiomodellen zullen verkrijgbaar zijn in een aantal opvallende kleuren. De 'h.ear in NC'-modellen zijn Hi-Res-oortelefoons met een digitale ruis onderdrukkingsfunctie.



AUDIOSYSTEEM
Met de uitbreiding van het Hi-Res-assortiment zal Sony ook CAS-1 introduceren. Een compact audiosysteem dat hoogwaardig Hi-Res audiogeluid produceert. Ook in besloten ruimtes, zoals een werkkamer.

 


EDITORS' CHOICE

laden