Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

NIEUWSAudioExpert

Update! Soulution 717 show bij AudioExpert Castle tijdelijk verplaatst

Redactie Hifi.nl | 07 november 2024 | Soulution

Update! Soulution 717 show is tijdellijk verplaatst, nieuwe datum wordt spoedig bekend gemaakt.

De laatste muzieknootjes van een zeer geslaagd showweekend rond de Soulution 331 geïntegreerde versterker hebben het sfeervolle AudioExpert Castle nog niet verlaten, of de volgende primeur rond het Zwitserse merk staat al voor de deur. Let op alleen op zaterdag 23 november ben je namelijk van harte welkom voor een allereerste kennismaking met de gloednieuwe Soulution 717 eindversterker.

Soulution 717

De 717 is een tweekanaals versterker die gebruikt kan worden voor stereoweergave, dubbele monoweergave of gebrugde monoweergave. Soulution’s nieuwe en innovatieve versterkertopologie breidt de frequentiebandbreedte uit tot meer dan 2 MHz, terwijl vervorming en ruis worden verminderd tot vrijwel onmeetbare waardes.

Vier schakelende voedingen van 600 VA met elk een pulsuitgang van 2.100 VA zijn rechtstreeks op de printplaten van de eindversterkertrappen aangesloten om de laagste contactweerstand en het kortste signaalpad van de voeding naar de luidsprekeraansluitingen te garanderen.

Aan de ingangen heeft de 717 eindversterker dezelfde innovatieve ingangstrap als de 727 voorversterker. De 717 kan worden geconfigureerd als stereoversterker of als dubbele monoversterker in een bi-amping configuratie.

Het is nog niet bekend welke set het team eromheen zal bouwen, maar onze interesse is alvast weer gewekt. Noteren dus: 23 november, AudioExpert Castle, Kasteellaan 1, Nederhemert.

en had u deze al gezien?

MERK

EDITORS' CHOICE

laden