Welkom bij Hifi.nl
Wat is uw leeftijd?

Vanwege de nieuwe AVG regelgeving persoonsgegevens zijn wij verplicht te vragen naar uw leeftijd. De leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Door uw keuze te maken bevestigt u dat u zich bewust bent van eventuele aanbiedingen van derden en moeten wij bepaalde content voor u uitsluiten als u jonger bent als 24 jaar. HIFI.nl confirmeert zich aan de gestelde AVG persoonsgegevens wetgeving.


HIFI.nl maakt zelf GEEN gebruik van persoonsgegevens of cookies voor eigen- of commerciële doeleinden. Door hier een keuze te maken accepteert u ook gelijk onze cookies waarvan u weet dat wij deze verder niet gebruiken anders dan u winkels te tonen op afstand van uw locatie in bepaalde overzichten. Wilt u meer weten over de AVG persoonsgegevens wetgeving kunt u terecht bij de Autoriteit persoonsgegevens Uw digitale privacy en veiligheid is belangrijk voor ons en daarom houden wij ons strikt aan de gestelde AVG regelgeving.

NIEUWSTrends Audio

Trends Audio presenteert TS-10R

Redactie HiFi.nl | 03 augustus 2015 | Trends Audio

Het in Hong Kong gevestigde Trends Audio introduceert een nieuw muzieksysteem. De zogeheten TS-10R bestaat uit twee speakers en een versterker.

Het systeem omvat de prijswinnende TA-10.2 SE Klasse-T Stereo Audio versterker en Trends SA-10R luidsprekers. Door het gebruik van moderne technieken en componenten, inclusief Tripath’s T-amp IC, zou de versterker moeten zorgen voor een natuurlijk en warm geluid, dat zich volgens Trends Audio kan meten met de weergave van Klasse-AB versterkers.

Daarbij zou hij door het zuinige stroomverbruik, plus het compacte formaat, lichte gewicht en lage prijs, volgens het merk juist weer doen denken aan Klasse-D versterkers. De ingebrepen SA-10R speakers zijn wat Trends betreft ook de perfecte partner voor hun TA-10.2 SE met 88db bij 8ohms. Het design zou zorgen voor een meer stereoscopisch geluid.

De prijs in euro's is momenteel nog niet bekend. Bekijk ook onze merk-pagina van Trends Audio en bezoek de website.


EDITORS' CHOICE

laden